Вітаю Вас, Гість
Головна » 2012 » Квітень » 24 » Деякі помилки при переході на здорове харчування
7:22 PM
Деякі помилки при переході на здорове харчування
На початку шляху є ризик зробити помилки, які можуть негативно позначитися на самопочутті і здоров'я. Як правило, ці помилки пов'язані з неправильною або неповною інформацією про здорове харчування. Наприклад, багато хто, хто починає переходити на здорове харчування, повністю відмовляються від всіх жирів або невиправдано багато п'ють різні рідини.

Деякі практикують періодичне голодування або недоїдають.
Хоча багато хто вважає періодичне голодування корисним і ми, мабуть, накликати на себе гнів прихильників цього захоплення, але треба розуміти, що відмова від їжі є серйозним стресом для організму. Без серйозної підготовки вдаватися до голодування не варто. Недоїдання, недотримання режиму харчування взагалі неприпустимо.

При повній відмові від всіх жирів (рослинних або тварин) з'являється ризик захворювань, знижується імунітет, знижується синтез багатьох гормонів. І при цьому деякі рослинні жири, зокрема лецитин, не тільки не сприяють набору зайвої маси, але і є спалювачі жиру.

Непомірне кількість рідини, а особливо соків, може привести до набряків, спровокувати захворювання нирок і суглобів. А якщо згадати, що в соках міститься досить багато простих вуглеводів, то можна припустити що це негативно позначиться на рівні цукру в крові.
Категорія: Цікаве | Переглядів: 533 | Додав: mxxdxx | Теги: Харчування, здорове харчування | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0